ÖzGüR GüNeŞ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gaziantep Bld Suat'la anlaştı

Gaziantep Bld Suat'la anlaştı Empty Gaziantep Bld Suat'la anlaştı

Mesaj  mamko Cuma Kas. 30, 2007 8:54 pm

TFF 1. Lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, teknik direktör Suat Kaya ile sözleşme imzaladı.
26.11.2007

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Fahrettin Uslusoy, Tuğcan Oteli’nde düzenlenen imza töreninde, takımlarının başarısı için maddi ve manevi her türlü özveride bulunduklarını söyledi. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un ligdeki konumundan memnun olmadıklarını ifade eden Fahrettin Uslusoy, "Teknik direktörlüğe getirdiğimiz Suat Kaya’nın motive edeceği Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un, ligin ilk yarısında oynayacağı 5 karşılaşmada kendisinden beklenen başarıyı elde edeceğine inanıyorum" dedi.

Suat Kaya da açıklamasında, geçen sezon Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’da görev yaptığını ve sezon sonunda görevinden ayrıldığını belirterek, şöyle konuştu: "Yeniden çağrıldım ve döndüm. Önümüzde çok önemli 5 maç var, bu maçları kazanmak zorundayız. İyi motive olup bu maçlarımızdan 3 puanla ayrılmaya çalışacağız. Bu arada devre arasında transfer edeceğimiz 3 futbolcuyla kadromuzu güçlendireceğiz. Bu futbolcular da bize katıldığında iyi bir performans ortaya koyabileceğiz." Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Onursal Başkanı Asım Güzelbey ve kulüp yöneticilerinin katıldığı törende, konuşmaların ardından Fahrettin Uslusoy ve Suat Kaya bir yıllık sözleşmeyi imzaladı.
mamko
mamko